Kamikaze Racing Team vítězem ŠAC 2019

05.12.2020

Letošní ročník seriálu pro jižní, střední a západní Čechy je za námi. Při průměrné účasti 221 jezdců na závod přispěl náš tým šestičlennou účastí, kdy jsme velkou měrou promlouvali do pořadí několika kategorií. Pavel Doubek zvítězil v kategorii MX2. Dominik Kotalík získal druhé místo v kategorii 85ccm. Petr Stieber vybojoval v kategorii AMA 450 bronzové umístění. Miroslav Kotalík v kategorii Veterán vynechal začátek sezóny a nemohl startovat ani v posledním závodě v Jiníně a celkově skončil na 18. místě. Miroslav Pros mezi endurovou pauzou odjel dva závody seriálu v Netolicích a v Žáru. Celkově v seriálu skončil 42. Důležitější pro Míru bylo enduro, kde v seriálu MotoKVK obsadil krásné páté místo. Jan Rytíř se podobně jako Míra účastnil dvou podniků v Podluhách a Horažďovicích v kategorii AMA125. Honza prokázal dobrou rychlost a je příslibem na další rok. Celkově skončil na 30. místě. V soutěži týmů náš tým podruhé v historii zvítězil a dostal podruhé po sezoně 2016 putovní pohár. Za letošní hezký rok děkujeme všem našim jezdcům, chceme poděkovat i všem sponzorům, fotografům, kamarádům a rodinám. Zvláštní poděkování patří i Oldřichu Kolářovi a jeho týmu za pěknou sezónu a jeho starost o motokros. DĚKUJEME

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky